TARGI INNOFORM W BYDGOSZCZY

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Aplex podczas targów INNOFORM, które odbędą się w dniach od 24 do 26 kwietnia 2018 w Bydgoszczy.

Już po raz drugi w Bydgoszczy odbędą się Międzynarodowe Targi Kooperacji i Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Odbywać się będą na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego, przy ul Gdańskiej 187.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
TARGI ELMIA SUBCORTRACTOR W SZWECJI
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Aplex podczas targów Elmia Subcontractor, które odbędą się w dniach od 8 do 11 listopada 2016 w Jönköping w Szwecji. Nr naszego stoiska to D02:65.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

WIZYTY GIMNAZJALISTÓW W APLEX

W czerwcu 2016 dwukrotnie gościliśmy w naszej firmie uczniów z podbydgoskich gimnazjów. Spotkania były organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy.

Celem tych spotkań było  zapoznanie się uczniów ze specyfiką pracy zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych, poznanie możliwości  zdobycia zatrudnienia w firmie produkcyjnej oraz zachęcenie gimnazjalistów do wyboru kierunków technicznych podczas dalszego kształcenia.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

TARGI PLASTPOL 2016
Od 17 do 20 maja 2016 braliśmy udział w XX Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy w Kielcach. Wystawialiśmy się na wspólnym stoisku pod egidą Bydgoskiego Klastra Przemysłowego.
Targi Plastpol były doskonałą okazją do spotkań branżowych.
Dziękujemy za odwiedziny wszystkim klientom –zarówno dotychczasowym jak i przyszłym.